Mainostoimisto Joensuu

Etsitkö mainostoimistoa Joensuusta? Ota meidät pois laskuista, koska meiltä saat muutakin kuin laskun. Jos meidän asiakkaat menestyvät, mekin menestymme. Meidän pitää tutustua, joten voimmeko aloittaa vaikka näin?

Meitä on hyvä 11 hengen poppoo, ja yksi turkulainen.

Asiakkaita meillä on Lontoosta Moskovaan, ja toinen toimisto päivystää Porissa.

Meistä on iso apu, muttei me ilman asiakkaan panosta saada heitä nousukiitoon.

Mari Moilanen

Mari Moilanen

Viestinnän viljelijä

050 520 8782
mari@tovari.fi

Rysky Riiheläinen

Rysky Riiheläinen

Viestinnän viljelijä

050 567 5233
rysky@tovari.fi

Tomi Hokkanen

Tomi Hokkanen

Mainosmies

050 439 4431
tomi@tovari.fi

Samu Aarnio

Samu Aarnio

AD

050 502 0782
samu@tovari.fi

Joona Kotilainen

Joona Kotilainen

Pomomies

050 569 0586
joona@tovari.fi

David Gil de Gomez

David Gil de Gomez

Nörtti

david@tovari.fi

Scott Milne

Scott Milne

www-sivujen rakentaja

044 268 0006
scott@tovari.fi

Kasper Garam

Kasper Garam

Paparazzi

kasper@tovari.fi