Mainostoimisto Joensuu

Etsitkö mainostoimistoa Joensuusta? Ota meidät pois laskuista, koska meiltä saat muutakin kuin laskun. Jos meidän asiakkaat menestyvät, mekin menestymme. Meidän pitää tutustua, joten voimmeko aloittaa vaikka näin?

Meitä on hyvä 11 hengen poppoo, ja yksi turkulainen.

Asiakkaita meillä on Lontoosta Moskovaan, ja toinen toimisto päivystää Porissa.

Meistä on iso apu, muttei me ilman asiakkaan panosta saada heitä nousukiitoon.

MARI MOILANEN

050 520 8782
mari@tovari.fi

Mari Moilanen

Viestinnän viljelijä

EMMA LILLEBERG

emma@tovari.fi

Emma Lilleberg

TOMI HOKKANEN

050 439 4431
tomi@tovari.fi

Tomi Hokkanen

Mainosmies

SAMU AARNIO

050 502 0782
samu@tovari.fi

Samu Aarnio

Muotoilija

JOONA KOTILAINEN

050 569 0586
joona@tovari.fi

Joona Kotilainen

Pomomies

DAVID GIL DE GOMEZ

david@tovari.fi

David Gil de Gomez

Nörtti

SCOTT MILNE

044 268 0006
scott@tovari.fi

Scott Milne

www-sivujen rakentaja

RYSKY RIIHELÄINEN

050 567 5233
rysky@tovari.fi

Rysky Riiheläinen

Viestinnän viljelijä

KASPER GARAM

kasper@tovari.fi

Kasper Garam

Paparazzi